Неділя, 27.05.2018, 19:12
Вітаю Вас Гість
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Сайт християнської телепередачі "Мир Вам" (м. Бурштин)

Вітаю Тебе дорогий друже!
Я автор і ведучий телевізійної християнської передачі "Мир Вам". Мене звати Володимир Родим’юк. Я хочу сказати Тобі, що Бог Тебе любить. Якщо хочеш знати більше про Бога і про себе читай Біблію. Це дивовижна книга, яка поміняла на краще життя багатьох людей. Дивись на нашому сайті наші передачі і Ти в цьому переконаєшся.
Наші програми транслюються телекомпанією "РАІ" з м. Бурштина на північні райони Івано-Франківської області: Галицький, Рогатинський і Калуський. Передачу можуть дивитись також жителі прилеглих земель Львівської та Тернопільської областей. Вона виходить в ефір щонеділі о 9:30 та з повторому середу о 19:30.
Першу свою передачу ми зняли 9 лютого 2005 року. Вона вийшла в ефір 13 лютого ц. р. Нашим першим оператором був Віталій Косінов (тепер адміністратор цього сайту), а на прикінці 2008 року його замінив Ігор Попик (ТРК "РАІ").
Першими учасниками програми було молоде подружжя Андрія і Іри Благих (м. Бурштин).
В цій передачі вони розказали про своє навернення до Бога, про Божий мир.
Андрій і Іра гарно співають. Андрій проповідує, працює з молоддю,
Іра пише вірші, відповідає в церкві за дитячу недільну школу.
Разом вони виховують дочку Аліну.
В наступних передачах брали участь гості з Івано-Франківська (Т. Гадаєва, І. Веретко, В. Худяк, С. Довганюк, В. Кібіт і т. д.), а також інших міст і сіл України. Були гості й із-за кордону.
З’явились згодом дитячі і молодіжні випуски програми.
Хостинг від uCozVENT 2008